פינת אוכל למטבח

במקרים רבים, פינת האוכל בבית נמצאת באזור ייעודי עבורה, לרוב איפשהו בין הסלון למטבח או לידם, במיוחד במציאות הישראלית בה אנחנו אוכלים הרבה ארוחות משפחתיות ומארחים הרבה. אך לא תמיד צריך את פינת האוכל הגדולה וגם לא תמיד יש מקום ייעודי ונפרד לפינת האוכל, לכן פינת אוכל למטבח היא בחירה מעולה בכל כך הרבה מצבים, בין אם כ"אי" נפרד המשמש גם משטח עבדוה ומקום לאחסון ובין אם כפינת אוכל נפרדת, קטנה יותר, למטבח.

היום, כמעט לא משנה מה סגנון עיצוב הפנים בבית שלכם ומה הסגנון האדריכלי של הבית או הדירה, רוב הסיכויים שהמטבח פתוח ועם זרימה טבעית משוחררת ליתר חללי המגורים העיקריים של הבית, כך שפינת אוכל במטבח היא לגמרי פתרון יעיל, מתאים ואפשרי מבחינת מקום, זרימה והועבדה שהמטבח כבר לא נמצא בחדר נפרד מיתר חללי המגורים בבית כפי שהיה בעבר.

מטבח קטן, מטבח גדול, פינת אוכל משנית לארוחות זריזות וקטנות או כפינת האוכל הראשית של הבית והמשפחה, רשת הריהוט דולצ'ה דיבאני מציעה לכם מבחר עשיר, מעוצב וסופר איכותי של פינות אוכל המתאימות להצבה ושימוש במטבח. מוזמנים לסניפים לבחור לכם את הדגם המושלם עבורכם של פינת אוכל למטבח.

התאמה פרקטית של פינת האוכל לחלל המטבח

ראשית כל וכנראה הכי חשוב בבחירת פינת אוכל למטבח, עליכם להתאים את פינת האוכל בצורה פרקטית למטבח שלכם, כך שהיא תתאים פיזית למרחב המטבח ועדיין תאפשר אכילה נעימה ויעילה וכמוכן שימוש יעיל ולא צפוף מדי באזור המטבח.

כאן עליכם לקחת בחשבון פרמטרים כמו גודל המטבח, פריסת המטבח מבחינת משטחי עבודה ואחסון, מיקום מכשירי החשמל הגדולים והמרכזיים ביחס לפינת האוכל וכמו כן את צורת פינת האוכל למטבח שתתאים הכי טוב לצורת המטבח שלכם ואופן העבודה שלכם בו.

אתם מחפשים פינת אוכל שתתאים פיזית למימדי וצורת המטבח שלכם, תאפשר ישיבה נוחה בהתאם לצרכים שלכם מבחינת כמות סועדים וכמות האוכל על השולחן וגם שולחן וכסאות לפינת אוכל שלא יפריעו לתנועה בתוך המטבח ולעבודה השוטפת בו.

שולחן מעוצב לפינת אוכל

התאמה אסתטית של פינת האוכל למטבח שלכם

מעבר להיבטים פונקציונאליים לגבי פינת אוכל למטבח, כמובן שחשוב להתאים את פינת האוכל גם מבחינה אסתטית לסטייל ולעיצוב המטבח שלכם. כך למשל מטבח כפרי ישתלב נהדר עם פינת אוכל בסגנון כפרי או טבעי ומטבח מודרני או מינימליסטי יצריך בחירת פינת אוכל בסטייל דומה ושימוש בחומרים מודרניים וקווים נקיים. אותו הדבר מבחינת צבעים, כאשר כאן עליכם להחליט האם אתם מעדיפים להמשיך את פלטת הצבעים של המטבח שלכם או דווקא לשבור אותה ולבחור פינת אוכל וכסאות בצבעים מנוגדים למטבח עצמו כדי ליצור ניגודיות אסתטית.

אפשרויות מעשיות של פינת אוכל למטבח

עבור מטבחים רבים, פינת אוכל עגולה וקטנה יחסית תהיה מושלמת כפינת אוכל נוספת ואינטימית יותר שמציבים בצמוד למטבח, הקווים המעוגלים מספקים מראה זורם ומאוד נעים והצורה העגולה משתלבת נהדר גם מבחינת ההתנהלות השוטפת במטבח. פינת אוכל עגלה למטבח יכולה לגמרי להיות מושלמת לארוחות בוקר זריזות לפני היציאה ליום העמוס שלפניכם או לארוחות צהריים כיפיות עם הילדים שחזרו מביה"ס.

אם יש לכם מקום במטבח, תוכלו להציב בו פינת אוכל מלבנית המאפשרת ממש ארוחה משפחתית זריזה או פשוטה בצמוד למטבח. אם הבית שלכם קטן ואין הרבה מקום, תוכלו למשל לבחור פינת אוכל נפתחת, בשגרה היא מוקטנת ומתאימה לארוחות המשפחתיות שלכם ובארוחות מיוחדות אפשר להזיז אותה מעט ולפתוח אותה כדי להכיל עוד סועדים ואורחים.

רעיון נוסף מתבטא דרך האפשרות לשלב ספסל מרופד, מובנה או נייד, עם פינת אוכל למטבח היא מיוחדת מאוד אסתטית ופרקטית ומוסיפה המון חום וכיף לפינת אוכל במטבח.

בואו לסניפי דולצ'ה דיבאני לבחור לכם פינת אוכל למטבח שתהיה מעוצבת, איכותית, מתאימה בדיוק עבורכם ובמחיר תחרותי במיוחד.

לתיאום פגישה

מבצעים חמים בסניפים

עד 60% הנחה