כך תבחרו מזנונים תלויים מעוצבים לטלוויזיה

עם הטכנולוגיה המשוכללת שזמינה כעת, הטלוויזיה ומערכות הבידור השונות בביתכם הפכו לעוד יותר משמעותיות, כאשר מדובר על כמה מהפריטים הנמצאים בשימוש הכי תכוף ותדיר בבית. לכן זה לגמרי הגיוני שתשקיעו בפתרון אחסון מעוצב, אסתטי, שימושי להפליא ואשר מתאים לסטייל שלכם ושל עיצוב הסלון והבית שלכם. בדולצ'ה דיבאני תמצאו דגמים יוקרתיים ומרהיבים של מזנוני טלוויזיה, עומדים על הרצפה וגם תלויים, פריטים פונקציונאליים עם דגש בלתי מתפשר על סטייל, עיצוב מוקפד ובולטות ויזואלית בחלל המגורים.

הפעם, נסביר על מזנוני טלוויזיה תלויים ועל האופן בו תבחרו את המתקן האופטימאלי עבורכם מבחינת עיצוב, שימושיות והתאמה למערכות הטכנולוגיות שאתם משתמשים בהן.

הפונקציונאליות של מזנון טלוויזיה תלוי

אמנם מרבית המזנונים בבתים בישראל הם כאלו אשר עומדים על הרצפה בעזרת רגליים ייעודיות, וזו בהחלט בחירה איכותית ועם שלל אפשרויות בחירה מעוצבות ופרקטיות, אך בכל זאת יש משהו מאוד פונקציונאלי ויעיל דווקא בגרסה תלויה של מזנון טלוויזיה ואחסון.

אחד ההיבטים הכי נוחים ופופולאריים לגבי מזנונים תלויים הוא שעצם העובדה שהמזנון תלוי על גבי הקיר ו"צף" באוויר, משמעותה שהרצפה מתחת לטלוויזיה יכולה להישאר פנויה. זה הופך את הניקיון של האזור להרבה יותר קל, פשוט ויעיל לעומת מזנון עומד שתמיד הופך למלכודת אבק ו"בית קברות" לצעצועים של הילדים ושאר פריטים המתגלגלים מתחתיו. בנוסף, מזנון טלוויזיה תלוי ומעוצב מאפשר אף להשתמש במקום שהתפנה לאלמנטים עיצוביים ושימושיים אחרים.

כאשר אתם בוחרים מזנון טלוויזיה תלוי המכיל נישות מעוצבות מסביב לטלוויזיה, אתם גם מקבלים מראה מיוחד ומרשים במיוחד, עם אפשרות לקשט את צידי המסך עם פריטי נוי אסתטיים ואהובים עליכם, אך אתם גם מקבלים שדרוג פונקציונאלי ונוח למדי לחלק שאחרת היה "שטח מת" וחסר שימוש. תוכלו לראות זאת בדגם התלוי הזה מבית דולצ'ה דיבאני – מזנון לבן סופר אלגנטי, עם נישות מקסימות לצד הטלוויזיה ואלמנט צף נוסף לאחסון מערכות מדיה וטכנולוגיה.

הופכים את קיר הטלוויזיה לאזור מעוצב ובולט

הבחירה במזנון טלוויזיה תלוי מדגישה עוד יותר את האלמנטים העיצוביים של קיר הטלוויזיה והבידור שלכם בבית. במקום רק מסך התלוי על הקיר או עומד על מזנון רצפתי, המזנון התלוי מאפשר גם שימושיות כאמור וגם שדרוג עיצובי ואסתטי רב לכלל חלל הסלון או חדר המשפחה / המדיה שלכם. כך למשל תוספת מסגרת אלגנטית ושימושית מסביב למסך הטלוויזיה הופכת את כל החלל למעוצב ומרשים יותר, ממרכזת את תשומת הלב העיצובית למוקד משיכה מרכזי בחדר ומאפשרת לכם ליהנות מטלוויזיה, סרטים, משחקי וידאו, מוזיקה בחוויית שימוש משודרגת ומרשימה יותר. דגם תלוי זה של דולצ'ה דיבאני מדגים זאת בצורה מושלמת, שלבו זאת עם שולחן תואם ומערכת ישיבה המשתלבת בעיצוב היוקרתי והמודרני וקיבלתם סלון שהוא יצירת אמנות חדשנית ומושכת.

בחירת מזנון טלוויזיה תלוי

  • חשוב כמובן לבחור מזנון טלוויזיה תלוי ומעוצב אשר מתאים לגודל המסך שאתם רוצים שיהיה בסלון שלכם – כאשר עדיף מסגרת טלוויזיה שתאפשר לכם שדרוג לגודל מסך גדול יותר בעתיד לעומת מסגרת קטנה מדי לגודל הסלון שלכם ולהעדפות הצפייה שלכם.
  • בבחירת דגם של מזנון תלוי, ודאו כי אופן התלייה ובעיקר המשקל והעומס המכאני על הקיר מאפשר התקנה בטוחה על קיר הטלוויזיה שלכם. המזנונים שלנו אינם כבדים בצורה קיצונית וגם בעזרת ציוד מתאים, ניתן כיום לתלות גם עומסים כבדים על קירות גבס וקירות שאינם מבלוקים סטנדרטיים.
  • מסגרת טלוויזיה מעוצבת לתלייה על הקיר היא אביזר עיצובי המוסיף המון סטייל לסלן שלכם, אך עדיף לצרף לכך גם מזנון צף לאחסון מערכות הטכנולוגיה והמדיה ועוד פריטים רלוונטיים נוספים – רצוי עם פתרונות אפקטיביים להסתרת כבלים ולניהול כל הכבלים השונים.
  • ביחרו מזנון טלוויזיה תלוי המתאים למערכת הישיבה שלכם מבחינת עיצוב ואסתטיקה, כמו גם ליתר עיצוב הפנים של הסלון והבית שלכם – בין אם אתם מעדיפים סגנון אקלקטי ומגוון ובין אם אתם מעדיפים סגנון אחיד ומהודק יותר של כל המרכיבים השונים.

 

רוצים מזנון טלוויזיה תלוי, מעוצב ואיכותי אשר יספק לכם חוויית שימוש מושלמת של פונקציונאליות, אסתטיקה וסטייל יוקרתי ביותר? בואו לבקר באחד מסניפי דולצ'ה דיבאני והצוות שלנו יסייע לכם לבחור את הדגם המתאים.

לתיאום פגישה

מבצעים חמים בסניפים

עד 60% הנחה