סלונים פינתיים

סלון פינתי פופולארי מאוד בישראל וגם מאוד מתאים למבנה הבתים והדירות, כמו גם לאופן השימוש
שלנו הישראלים בסלון שלנו כמוקד עניין ובילוי משמעותי בכל בית. לכן קולקציית
מערכות הישיבה הפינתיות של דולצ'ה דיבאני כוללת אפשרויות רבות המאפשרות לכל לקוח
למצוא את הסלון האידיאלי מבחינת גודל, מבנה, התאמה אישית, עיצוב ופרקטיות: דגמים
גדולים וקטנים כאחד, דגמים המאפשרים מודולריות רבה, דגמים מעור איטלקי אמיתי או
מבדים רחיצים מתקדמים, דגמים עם קווים מעוגלים וזורמים עם דווקא עם קווים יותר
ישרים וזוויתיים – המגוון המעוצב, האיכותי והעמיד ביותר של סלונים פינתיים,
במחירים מנצחים ישירות מהיבואן לצרכן!

יתרונות של סלונים פינתיים

  • ניצול מעולה של חלל הסלון, אשר כמעט בכל המקרים כולל מבנה עם פינה אחת לפחות – מקסימום מקומות ישיבה ובילוי בסלון וניצול אופטימאלי של חלל החדר מבחינת מקומות ישיבה והשארת מספיק מקום לשאר הפעילויות והרהיטים בסלון.
  • מערכת ישיבה פינתית מייצרת מוקד משיכה מרכזי, גדול ומרשים בסלון – עוגן אסתטי ושימושי שכם הסלון נבנה סביבו, מה שמייצר אווירה איכותית, אלגנטית ומלאה יותר.
  • סלונים פינתיים עם מיטה נפתחת או אשר פשוט מציעים נוחות מעולה גם בשכיבה מספקים פתרון מעולה לאירוח אורחים המגיעים אליכם ללון את הלילה, למשל אם אין לכם חדר אורחים ייעודי בבית. רוב הדגמים הפינתיים של דולצ'ה דיבאני רחבים מספיק ויכולים לשמש כמיטה בצורה נוחה מאוד.
  • האווירה כאשר כולם יושבים על מערכת ספות פינתית היא קרובה, נעימה ואינטימית יותר מאשר על ספות נפרדות – כך הסלון הפינתי שלכם באופן טבעי הופך את הסלון שלכם למקום שיותר נעים ויותר רוצים לבלות ולשהות בו יחד.
  • סלון פינתי מודולרי מאפשר התאמה אישית מושלמת גם של מראה הסלון שלכם וגם של אופן השימוש האידיאלי בכל נקודת זמן – מיקום השזלונג, הורדה או העלאה של משענות הראש, שימוש באחת מיחידות המערכת כספה או דווקא כהדום או אפילו יחידת שולחן קפה וכן הלאה עם שלל יכולות מודולריות המעשירות את החוויה ואת אופן השימוש שלכם בסלון.

עושר של אפשרויות בקולקציית מערכות ישיבה פינתיות מבית דולצ'ה דיבאני

כאמור, חברת דולצ'ה דיבאני מייבאת מבחר אדיר ועשיר של רהיטים ישירות מהיצרנים המובילים באיטליה, כאשר בהקשר זה סלונים פינתיים מהווים במידה רבה את גולת הכותרת בעיצוב, איכות ייצור, חומרי גלם והמבחר האדיר העומד לרשותכם – בדיוק בגלל היתרונות הרבים של מערכת ישיבה פינתית והפופולאריות של סגנון זה בישראל. לפניכם רק כמה דוגמאות לעושר האפשרויות העיצוביות והפרקטיות שמערכות הישיבה הפינתיות שלנו מציעות לכם – כאשר הקטלוג המלא כמובן מקיף הרבה יותר וגם מתחדש כל הזמן עם עוד דגמים ועיצובים. את מרבית הדגמים ניתן להזמין בעור אמיתי או בבד רחיץ איכותי

לתיאום פגישה