כסאות בר

יש משהו מיוחד ואטרקטיבי מאוד בכסאות בר.

מין "אנרגיה" מגניבה ומזמינה שיש נכנסת ללב כאשר רואים את הכיסאות הגבוהים האלו קוראים לכם להתיישב בעמדה גבוהה ליד האי במטבח או שולחן אוכל מוגבה.
כיסא בר מוסיף המון אלגנטיות, סטייל וגם שימושיות למטבח שלכם, פתרון ישיבה נוסף, מדליק וכיפי ולשלל סיטואציות.

באתר ובסניפי דולצ'ה דיבאני תמצאו מבחר כסאות בר מעוצבים, נוחים ואיכותיים, לשדרוג והעשרת המטבח ופתרונות הישיבה והאירוח שלכם. בחירה אלגנטית וכיפית לארוחות בוקר זריזות באמצע השבוע, לישיבה כיפית על כוס יין אחרי שהיום נגמר או להירגע עם כוס קפה טובה ביום בישולים במטבח.

תוספת מעוצבת וכיפית למטבח ולבית

כיסאות בר יכולים להיות מוצבים ליד אי או דלפק במטבח, גבוה יותר משולחן אוכל רגיל וכך גם מאפשר הכנות ובישולים וגם אירוח ואכילה נוחה.

לחלופין, אם יש לכם מקום בבית ויש לכם דלפק בר גבוה ומיוחד, שימו לידו כמה כסאות גבוהים וקבלו סטייל מדהים ומעולה של בר אלגנטי ומרשים אצלכם בסלון או בחדרים אחרים בבית.לצד הפונקציונאליות של אי מטבח, דלפק עבודה או בר גבוה, התוספת של כסאות בר לחגיגה מוסיפה המון סטייל וכיפיות לבית. במטבח.

ישיבה גבוהה מאפשרת ליושבים לקבל תנוחה גבוהה ושולטת יותר לעומת הישיבה הרגילה בגובה שולחן אוכל רגיל, אם הילדים או האורחים יושבים, שותים ומנשנשים, ואתם עוד עובדים במטבח, כולם באותו הגובה וזה מאפשר שיחה כיפית, מחוברת וזורמת יותר.

בגדול, עצם הישיבה הגבוהה והלא שגרתית הזו, מייצרת אווירה שונה ומגניבה והכיסאות עצמם מהווים מוקד אסתטי מרכזי ומעוצב בחלל, בדיוק בגלל הגובה שלהם.

 

סטייל, אווירה ועיצוב – סוגים של כסאות בר

היום, כיסא בר הפך לפריט ריהוט מעוצב ומאוד פופולארי ומבוקש, כאשר יש שלל סגנונות ועיצובים לכיסאות המוגבהים הללו, החל בכיסאות קלאסיים, עשויים עץ ועם מושב עגול קשה ועד כיסאות בר מעוצבים, עם ריפוד יוקרתי ומפנק, משענת גב המשדרגת את הנוחות ומקום מושלם להניח את הרגליים כשיושבים גבוה.

בדולצ'ה דיבאני, תמצאו מבחר כיסאות בר מרשימים.

ההעדפה שלנו היא להשקיע ב-

  • אלגנטיות מרשימה
  • ונוחות בלתי מתפשרת

לכן אנו מעדיפים את הכיסאות הגבוהים עם משענות גב נוחות ומושב התומך היטב במשתמש.

לתיאום פגישה